Menu Zamknij

Cześć!

Na początku słów kilka skąd pomysł na sklep w Bydgoszczy. Przez wiele lat mojego życia mieszkałem w Poznaniu i właśnie tam uczęszczałem na airsoftowe spotkania środowisk całej wielkopolski. Życie jednak dało mi szansę na wymarzoną pracę w zawodzie i w związku z tym wraz z żoną postanowiliśmy przeprowadzić się do Bydgoszczy.

Przez te wszystkie lata spędzone w Poznaniu mając dostęp do różnego asortymentu airsoftowego oraz broni palnej, po przeprowadzce do Bydgoszczy zauważyłem oraz dotkliwie odczułem brak swobodnego i łatwego dostępu do konkretnych produktów używanych przeze mnie jako przez gracza.

Jako osoba znająca od podstaw potrzeby gracza ASG związane z regularnym zaopatrzeniem siebie w materiały eksploatacyjne tj. kulki czy gazy postanowiłem wyjść naprzeciwko oczekiwaniom graczy i naprawić jakoś tą lukę w dostępie do towarów w Bydgoszczy.

Ta strona używa cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na uzywanie ciasteczek. Zapoznaj się także z naszą polityką prywatności.