Pin It
Szkolenie z podstaw strzelania bojowego z pistoletu!
 
UWAGA: Wymagany poziom umiejętności strzeleckich - średniozaawansowany. To nie jest kurs nauki strzelania dla początkujących!
 
Kiedy: 26.02.2022r.
Gdzie: Strzelnica Kryta "Hajduki" w Chorzowie
Czas trwania: 0900 - 1300 (przyjazd na 0830)
Dla kogo: osoby posiadające własną broń
Cena: 500 PLN (20% zniżki dla służb mundurowych po okazaniu legitymacji służbowej)
 
Co trzeba zabrać: pistolet, minimum 2 magazynki (optymalnie 4), pas, ładownice, kabura (nie wieszak), 250 sztuk fabrycznej amunicji, otwarty umysł.
 
Uwaga: opór języka spustowego pistoletu minimum 1,6 -1,8 kg DAO (bijnikowce) i 3kg SA/DA z kurkiem zewnętrznym!
 
Nad czym pracujemy: praca na broni, procedury, postawy, podstawowe techniki strzeleckie, zwroty i obroty, podstawowe drille.
 
Rejestracja: wysyłając mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Po potwierdzeniu miejsca na szkoleniu mailem zwrotnym przelewamy kwotę na wskazany rachunek bankowy i podajemy dane niezbędne do wystawienia rachunku.
 
Ubezpieczenie szkolonych we własnym zakresie. W razie dodatkowych pytań kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerem telefonu: 887090807 (kontakt w tygodniu w godzinach 15-18).
 
Pozdrawiam i zapraszam
Golo
Pin It